3 sposoby na zabudowę piekarnika

W tej chwili nie zadajemy sobie pytania Czy zabudować piekarnik?, tylko W jaki sposób mogę zabudować piekarnik? Jest to jak najbardziej zrozumiałe, gdyż pod względem wyglądu zabudowane sprzęty AGD prezentują się o wiele lepiej.

Przygotowałem dziś dla Ciebie 3 propozycje zabudowy piekarnia: w słupku, pod blatem i zabudowę piekarnika „widmo” ;)

Która z wersji najbardziej Ci się podoba? Ciężki orzech do zgryzienia, prawda? ;)

8 comments to 3 sposoby na zabudowę piekarnika

 • Żeby nie wchodzić za bardzo w szczegóły , to wystarczy poczytać instrukcję dołączoną do piekarnika. Każdy producent ma swoje wymagania dotyczące montażu swojego urządzenia , o których informacje są umieszczone właśnie w instrukcji . Wtedy na pewno nic złego się nie stanie.

 • ZENEK

  No dobra, ale mnie chodzi o to jak zabudować aby było bezpiecznie!!!
  Co się dzieje z wydzielającym się ciepłem? Którędy ma uchodzić gdy wszystko szczelnie zabuduję. Kiedy zacznie się pożar?

 • Renia

  Mnie podoba się druga propozycja, gdzie jest wszystko w jednym miejscu ( mam na myśli piekarniki i mikrofalę, bo to chyba ona). Poza tym jak większość pań nie widzę sensu w schylaniu się kiedy mogę wygodniej.

 • Agata

  ja wolę piekarnik na bardziej wygodnej wysokości, jakbym chciała się wiecznie schylać, to nie widzę potrzeby kupowania osobno piekarnika od płyty, zwłaszcza że mam gazową, do mnie najbardziej przemawia propozycja ze zdjęcia 3

 • Gosia

  Tak ja też marzę o piekarniku na wysokości wzroku, tak żebym nie musiała się schylać za każdym razem ja sprawdzam czy ciasto już gotowe.

 • Bartek

  tak, okno za blatem fajnie wygląda.
  co do piekarnika – to chyba wolę standard – kilka cm od podłogi.

 • ZUZA

  ha, a mnie się podoba ta jasna kuchnia z piekarnikiem pod oknem.Wyciągam gorące ciasto z piekarnika i odrazu studze przy oknie:)

 • MatkaPolka

  Zdecydowanie wolę piekarnik mieć na wysokości oczu :) dlatego rozwiązanie z 3-go zdjęcia najbardziej mi się podoba.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*