Składany stolik… inny niż wszystkie :)

Do małych powierzchni  stosuj minimalistyczne rozwiązania. W kuchni, jednym z nich będzie ścienny, składany stolik, dzięki któremu zaoszczędzisz wiele miejsca. Taki stolik przeważnie jest składany do dołu. Ja natomiast, przypadkowo natrafiłem, na ciekawy stolik składany do góry :) Co więcej…

Taki stolik może spełniać również dekoracyjną funkcję. Spójrzcie tylko poniżej :)

©everydayminimalist.com

Co o tym sądzicie?

p.s.: Jeśli spodobał Wam się ten projekt, skontaktujcie się z nami a zaprojektujemy i zamontujemy podobny stolik wraz zabudową meblową do Waszej kuchni :)


3 comments to Składany stolik… inny niż wszystkie :)

  • Dora

    No inny to on jest rzeczywiście , ale nie jestem pewna czy praktyczne jest takie składanie do góry.Znacznie łatwiej składa się stoliki w dół.

  • Kaja

    wow, naprawdę niezły stoliczek, ale ja to chyba wolałabym jednak taki składany we dół a nad stoliczkiem jeszcze jakaś dodatkowa szafka, bo w końcu mówimy o małych przestrzeniach.

  • Olga

    Wypada tylko powiedzieć, że projektant naprawdę miał genialnego nosa. Ja uważam że to to rozwiązanie jest bardzo dobre – dwa w jednym – coraz mocniej dążymy do funkcjonalności, ale chcemy też żeby było elegancko :) No i proszę oto można mieć i jedno i drugie.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*