Lubię białe kuchnie!

Zapewne koniec zimy zainspirował mnie do przygotowania galerii białych kuchni.

Znajdziesz tu realizacje wykonane dla naszych Klientów, kuchnie HomeFawre oraz inne projekty. Większość z nich już też prezentowałem na blogu, ale mam nadzieję, że z miłą chęcią je sobie powspominamy ;)

Miłego oglądania :)

I kto powiedział, że biała kuchnia jest nudna? Zdecydowanie nie zgadzam się z tym stwierdzeniem!

6 comments to Lubię białe kuchnie!

 • Hania

  Biel w kuchni to prawdziwe szczęście moi drodzy. Kreujesz przestrzeń dzieki dodatkom i twoja kuchnia może być codziennie inna. A z tym że zimna, to przeciez wystarczy bukiet kwiatów i już robi się przytulnie.

 • Krzysiek

  Biel to mi się kojarzy ze szpitalem więc wolał bym jednak jakieś kolory, w końcu tyle jest możliwości więc czemu z nich nie skorzystać?

 • Mira

  Ja też lubię białe meble kuchenne. Jest tak czysto w kuchni i świeżo :)

 • Niekoniecznie kolor biały mnie przekonuje, lekki odcień szarości może już jednak być:) Biały jest dla mnie zbyt zimny.

 • Kaja

  Dzieki zmianie slajdów na stronie zrobiło się jakby radośniej :)
  A co do białej kuchni, to wszystkie tu prezentowane napełniają mnie, nie wiedzieć czemy, optymizmem i radością. Tak jakoś miło się je obląda, więc za pwne jeszcze milej byłoby jedną z nich posiadać.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*