Strona główna / Wycena

Wycena kuchni na wymiar wypełnij poniższy formularz i uzyskaj przybliżoną cenę mebli na wymiar w Warszawie

Cena wykonania kuchni na wymiar w Warszawie zależy od wielu czynników. Nie przeliczamy zabudowy kuchennej na metry ponieważ każdy projekt jest indywidualny, a poszczególne elementy oraz okucia i wyposarzenie szafek może się różnić. Aby uzyskać szczegółową wycenę należy podesłać nam zwymiarowany szkic pomieszczenia oraz odręczny szkic projektu zabudowy, czyli rozmieszczenia poszczególnych elementów/szafek w kuchni, a także opis z czego mają być wykonane meble, fronty i blaty. Im więcej szczegółów dostaniemy tym wycena online będzie dokładniejsza.

Aby uzyskać dokładną wycenę po wstępnym przesłaniu szkicu umawiamy sie na pomiar pod wskazanym adresem na terenie Warszawy lub okolic. Pomiarzysta na miejscu dokonuje oceny pomiaeszczenia oraz podejmuje decyzje o dalszym postępowaniu i wykonianiu projektu, a także określa już szczegółową cenę.

Z powodu dużego zaintereowania naszą ofertą na pomiar przyjeżdżamy po akceptacji wstępnej wyceny online. Cena może ulec zmianie na pomiarze z powodu warunków technicznych, nieporozumienia lub wyboru materiałów innych niż założono w wycenie online.